loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اقتصادسنجی: تک معادلات با فروض کلاسیک

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 100155 10003022
135,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب، خلاصه شده دو مجلّد کتاب اقتصاد‌سنجی تحت همین عنوان و منطبق بر سرفصل‌های مصوب شورای تحول علوم انسانی برای درس اقتصاد‌سنجی (1) دوره کارشناسی است. تخمین تک‌معادلات با فروض کلاسیک به روش‌های حداقل مربعات معمولی و حداکثر راستنمایی و آزمون فرضیه‌ها، محورهای اصلی این کتاب است. با اینکه از جبر ماتریسی نیز در تبیین مفاهیم و روش‌های تخمین و آزمون استفاده شده، سادگی و روانی مطالب به همراه مثال‌های متعدد، از ویژگی این کتاب است.

کتاب حاضر که دربرگیرنده مفاهیم اقتصادسنجی است برای دانشجویان رشته اقتصاد در مقطع کارشناسی به ‌عنوان منبع اصلی درس «اقتصادسنجی 1» به ارزش 3 واحد تدوین شده است و برای رشته‌های مدیریت، آمار و مهندسی صنایع نیز قابل استفاده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما