loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مسیح و فرهنگ

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 100587 10003022
190,000 171,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ریچارد نیبور از مهم‌ترین اخلاق‌گرایان الهیاتی مسیحی سده بیستم آمریکا به شمار می‌رود و از آموزه‌های مهم او حاکمیت و قدرت مطلق خداوند و نسبیت تاریخی است؛ در عین اینکه خداوند مطلق و متعالی است، انسان‌ها بخشی از سیَلان جهان‌اند. عمده شهرت او به سبب مهم‌ترین اثرش مسیح و فرهنگ است.

نیبور در این اثر به بحثی چندجانبه درباره روابط مسیحیت و تمدن در روزگار ما می‌پردازد و می‌گوید باید گفتگویی بی‌انتها در وجدان و جامعه مسیحی در باب این دو واقعیت پیچیده، مسیح و فرهنگ، شکل بگیرد.

او پاسخ‌هایی را که در طول تاریخ مسیحیت به این مسئله داده شده، به‌تفصیل مطالعه کرده و در قالب پنج پاسخ نوعی دسته‌بندی می‌نماید: مسیح علیه فرهنگ؛ مسیحِ فرهنگ؛ مسیح بالاتر از فرهنگ؛ مسیح و فرهنگ در تعارض؛ مسیحِ دگرگون‌کننده فرهنگ.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما