loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مدیریت و سازمان مبتنی بر ایمان

ناشر پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

نویسنده رضا نجاری

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 358

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101481 10003022
111,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

یکی از پرسش‌هایی که پژوهشگران در حوزه مطالعه رفتار انسان به دنبال آن هستند این است که چه عواملی در بروز رفتارهای انسان اثرگذار است. در این خصوص در 20 سال گذشته به دین، معنویت و ایمان توجه شد. در سطح سازمان و جامعه، رفتار انسان از اعتقادات درونی به ‌ویژه ایمان فرد تأثیر می‌پذیرد. دانش مدیریت در جهان در راستای توجه به امور غیرمادی در علوم به‌سه عنصر پیش‌گفته توجه خاص کرده و مطالعات متعددی انجام شده است.

اکثر دانشگاه‌های ایران از این قافله عقب مانده‌اند. این کتاب به تبیین مدیریت و سازمان مبتنی بر ایمان در عرصه جهانی پرداخته و با تکیه بر مطالعات عمدتاً تجربی به‌خصوص در ادیان ابراهیمی سه‌گانه، درصدد فتح باب و بسترسازی برای مطالعات عمیق‌تر با رویکرد اسلامی و ایرانی با توجه به سه ملاک به‌روز بودن، کاربردی بودن و بومی / ارزشی بودن است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما