loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پاندمی، مردم و روایت

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101578 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
106,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بیماری‌ها، انسان‌ها را به صورت فردی و جمعی درگیر می‌کنند و درنهایت همین مردم هستند که به بیماری پاسخ می‌دهند. پاسخ به هر بیماری مسیر پیچیده‌ای دارد که فقط بخش‌هایی از آن در حد فعالیت‌های علمی و آزمایشگاهی یا روندهای سیاست‌گذاری، رسانه‌ای و اجرایی برجسته شده است. بخش مهمی از این مسیر، در نوع نگاه مردم به بیماری و شیوه بازنمایی و روایت آن در گفتارهای اجتماعی قرار دارد که خود در بستر اسطوره‌ها، تجربه‌ها و ساختارهای زبانی و ارتباطی قرار دارد.

در این کتاب گونه‌های روایت مردم از پاندمی آنفلوانزای خوکی، مطالعه می‌شود و روابط پیچیده میان روایت‌های ریز و متنوع مردمی را با سیاست‌های کلان بهداشتی، نشان می‌دهد و چنانکه لازم شده است، فضاهای تازه‌ای برای مطالعه وسیع‌تر بیماری ایجاد می‌شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما