loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

حرمان هور (متن کامل): دست نوشته های شهید احمدرضا احدی

ناشر سوره مهر

نویسنده علیرضا کمری

مصاحبه گر علیرضا کمری

راوی کتاب احمدرضا احدی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 234

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1100 10003022
45,000 42,750 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب مجموعه 93 قطعه از یادداشتها و دست نوشته های شهید احمدرضا احدی، دانشجوی سال دوم رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی است که در 4 بخش (دفتر) سامان یافته و بخش چهارم، بازیافته هایی است که در ویرایش دوم اثر بدان افزوده شده است. اشاره کوتاه و مقدمه مفصل ابتدای کتاب دربردارنده شمه ای ازسرگذشت شهید، نحوه گردآوری و تدوین اثر و بررسی و شرح محتوای این قطعات است.

اینجا همه چیزش خاطره است؛ از سوله اجتماعی مان و بچه های آن، از تقسیم چای برادر کولیوند و از تعزیه او، از شیرین کاریهای امرالله، از تکیه کلام بچه ها، از حمام «شیخ سله»، از سر و صدای قورباغه های شیخ سله، از کوه پیماییها و از استاکانهای چای، از رخسار بچه ها، از همه چیز و همه چیز؛ حتی از این خودکار و دفتری که با فرستادن یک صلوات - از ایستگه صلواتی - هدیه گرفته ام؛ ماجراهای ایستگاه صلواتی. همه و همه خاطره اند، شاید روزی به فکر تمام اینها بیفتم و افسوس بخورم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما