بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران - جلد اول

شامل: سیدحسن تقی زاده، محمدعلی فروغی، میرزا آقا خان کرمانی، میرزا یوسف خان مستشار الدوله، میرزا عبد الحریم طالبوت، میرزا حسین خان سپهسالار، میرزا فتحعلی آخوند زاده، میرزا ملکم خان (ناظم الدوله)

ناشر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 716

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 11653 10003022
20,000 19,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

"نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران" سری کتاب­هایی است که در تلاش است تابلویی گویا ولی کوتاه از گستره "تهاجم فرهنگی" ترسیم نموده و نقش و جایگاه روشنفکران دینی و غیردینی را در آن به نمایش بگذارد.
جلد اول این مجموعه به بررسی 8 چهره شاخص جریان روشنفکری و نقش آنان در تهاجم غرب به ایران می پردازد. افرادی نظیر سیدحسن تقی زاده، محمدعلی فروغی، میرزا آقا خان کرمانی، میرزا یوسف خان مستشار الدوله، میرزا عبد الحریم طالبوت، میرزا حسین خان سپهسالار، میرزا فتحعلی آخوند زاده، میرزا ملکم خان (ناظم الدوله)
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما