loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گشایش روزی

عوامل رزق و روزی و برکت در زندگی

1 (1)

ناشر نورالزهراء (س)

نویسنده محمدعلی قاسمی

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 173

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 12293 10003022
20,000 19,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتاب «گشایش روزی» معرفی عوامل گشایش رزق و روزی و برکت آفرین در زندگی، شناخت عوامل بیبرکتی و فقرآور در خانواده، رفتارهای آرامبخش که موجب جلب روزی میشود، رفتارهای خاص که باعث فقر و تنگدستی میشود، ذکرهای کوتاه اما موثر از کتب معتبر شیعه که باعث رزق و روزی است، خواندن زیارتها، نمازها، آیات و ادعیه مخصوص در جهت جلب روزی و دهها نکته آموزنده دیگر برای آنانکه دغدغه تنگدستی روزی را دارند، شرح داده شده است.
در این کتاب کلیدهای ثروت و خوشبختی باتوجه به روایات درستکاری، استعفار، مبارزه با ناامیدی، انفاق دوری از کسالت و تنبلی، توکل بر روزی رسان، شکر نعمت، نیکی به پدر و مادر، صلحه رحم، نمازهای مخصوص، زیارت ائمه معصومین، به خصوص امام حسین و امام صادق(ع)، قرائت قرآن، گرفتن روزه به خصوص در ماه شعبان و ذی الحجه، ذکر و خواندن دعا معرفی شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما