بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. تاریخ ایران (3-14)
  5. فتنه 88 به روایت وبلاگ نویسان ارزشی

فتنه 88 به روایت وبلاگ نویسان ارزشی

ناشر : دفتر نشر معارف

گردآورنده کتاب : یاسر عسگری

تحقیق و تنظیم کتاب : دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تعداد صفحات : 221

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 16308 10003022
6,000 5,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در فتنه سیاسی سال 1388 جبهه سایبری و وبلاگها و شبکه های اجتماعی ارزشی و حزب اللهی، نقش مهمی در روشنگری، بیان حقایق و رو کردن ماهیت فتنه و فتنه گران داشتند که متأسفانه در جایی ثبت نشد تا برای کسانی که می خواهند خیلی ساده، این حادثه تلخ و مهم تاریخ انقلاب اسامی را از زبان و قلم جوانان و دانشجویان واکاوی نمایند، قابل استفاده باشد.
دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسامی با انتشار گزیده ای از این مطالب وبلاگی در قالب کتاب، امکان استفاده را برای مخاطبان غیرمجازی نیز فراهم می نماید تا اندکی از فعالیت های مردمی و خودجوش در دفاع از انقلاب اسامی و آرمانهای امام خمینی رحمةالله علیه و شهدا در آزمون تاریخی و سرنوشت ساز، ثبت و ضبط شود. این کتاب فقط بخش بسیار کوچکی از فعالیت های سایبری نیروهای ارزشی و حزب اللهی در ایام فتنه 88 است که منتشر شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط