بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نقش و رسالت زن - جلد اول: عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی - اسلامی: گزیده بیانات حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی

ناشر انقلاب اسلامی

گردآورنده کتاب امیرحسین بانکی پور فرد

سخنران سید علی خامنه ای

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 149

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 16766 10003022
13,000 11,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در جلد اول با عنوان عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی اسلامی، مطالب در پنج فصل و با عناوین عفّت و حیا، روابط زن و مرد، حجاب و پوشش، کشف حجاب و بی بندو باری، و روش برخورد با بی بندو باری ارائه می گردد.
در بخشی از جلد اول این کتاب با عنوان «مقابله قاطع با بی احترامی نسبت به حجاب در دانشگاه ها» این بخش از بیانات رهبر انقلاب آمده است: «محیط دانشگاه ها بسیار مهم است. در محیط دانشگاه ها خانم های دانشجو و استاد باید سعی کنند همین روحیه و فرهنگ اسلامی را ترویج کنند. اگر کسانی خدای ناکرده در دانشگاه های کشور هستند که نسبت به حجاب اسلامی و زنان و دانشجویان دختر مسلمان بی احترامی میکنند، به آنها اجازه ندهید افکار فاسد خود را منتشر کنند. محیط داننشگاه باید محیط اسلامی باشد. باید محیطی برای رشد انسان و زن اسلامی باشد.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

رحیمی

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما
آیا همانند جشنواره های قبل فروشگاههای طرف قرارداد در سطح استانها وجود دارد تا کتاب را از آنها تهیه کنیم؟ یا حتما باید اینترنتی تهیه کنیم؟

16 1393

سلام. سایت پاتوق کتاب فردا مسولیت فروش اینترنتی این محصولات را بر عهده دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید حضوری محصولات باید به سایت روشنا مراجعه بفرمایید.

محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما