بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

متن کامل و ترجمه جهاد با نفس از وسائل الشیعه

ناشر شرکت چاپ و نشر بین الملل

نویسنده محمد بن حسن حر عاملی

مترجم لطیف راشدی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 420

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 18101 10003022
40,000 38,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «جهاد با نفس» بخشی از کتاب بزرگ وسائل الشیعه شیخ حر عاملی است که به فارسی برگردانده شده است. جهاد با نفس که جهادی بزرگ است و از کشته شدن در راه حق تعالی به گفته صاحبان حق بالاتر است عبارت است از غلبه کردن انسان بر قوای ظاهره خود، آنها را تحت فرمان خالق قراردادن و مملکت وجود و ظاهر را از آلودگی وجود قوای شیطان خالی کردن نویسنده کتاب شیخ حر عاملی از علمای برجسته و شاعران توانای شیعه است که نسبتش تا سی و چهار پشت به شهید پر افتخار کربلا، حربن یزید ریاحی منتهی می شود.

کتاب وسائل الشیعه شامل اکثریت احادیث کتاب های احکام است که به عقیده آگاهان حق جامع ترین و مرتب ترین کتاب در احادیث احکام می باشد. علامه عاملی به هنگام اتمام این اثر سترگ در سال 1088 ق گفته که بیست سال از عمر خود را صرف گردآوری این کتاب کرده است.

آیة الله العظمی بهجت (ره):
هر روز سعی کنید یک حدیث از کتاب جهاد با نفس وسایل الشیعه را مطالعه کنید و سعی نمائید به آن عمل کنید. بعد از یک سال خواهید دید که حتما عوض شده اید؛ مانند دارویی که انسان مصرف می کند و بعد از مدتی احساس بهبودی می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما