بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

یهودی کیست؟

ناشر دفتر نشر معارف

نویسنده عبدالوهاب المسیری

مترجم اسماء خواجه زاده

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 192

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 18408 10003022
7,000 6,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «یهودی کیست» ترجمه کتاب «من هو الیهودی؟» است که از سوی انتشارات دارالشروق بیروت منتشر شده است. کتاب حاضر از یک مقدمه مترجم، مقدمه نویسنده و چهارده فصل تشکیل شده است.
یهودی کیست؟، هویت های یهودی از نظر ساختار ژئولوژی ـ تجمعی، تاریخچه هویت های یهودی تا عصر حاضر، تعریف دینی هویت های یهودی، نقشه جغرافیایی هویت های یهودی در عصر حاضر، هویت های یهودی جدید در جوامع نوین غرب، یهودی غیریهودی و تا حدودی یهودی، ادعای یهودی بودن، اعضای گروه های یهودی و هویت قومی، تعاریف صهیونیسم از هویت های یهودی، هویت های یهودی و تناقض میان دیدگاه صهیونیستی و اقدامات اسرائیل، پذیرش تعاریف صهیونیستی از هویت های یهودی از سوی اعضای گروه های یهودی، اختلاف تفکر دینی اصلاح طلب و محافظه کار و تفکر ارتدوکسی و در سال 1998 یهودی کیست؟ عناوین فصول 14 گانه این کتاب هستند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما