loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زن در یهودیت: به انضمام برگردان گزیده هایی از مداخل مرتبط در دایره المعارف جوداییکا

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 18454 10003022
62,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

یهودیت در زمره کهن ترین ادیانی است که به دریفات وحی الهی توسط بنیادگذاری خاص معتقد است. آشنایی با یهودیت برای عالمان ساید ادیان ابراهیمی اهمیت به سزایی دارد، تا آنجا که این دین گرچه پیروان اندکی از میان ادیان زنده جهان را به خود اختصاص داده؛ اشتراک فراوان با اسلام و مسیحیت خاستگاه پیدایش مسیحیت، برخوردار از پیروانی موثر در معادلا جهان معاصر دارد. این ویژگی ها سبب شده، یهودیت یکی از مهم ترین ادیان زنده جهان قلمداد شود و همواره بر فرهنگ و تمدن بشری تاثیرگذار باشد.

نگارنده، این متن را بر اساس رهیافت های خود از ترجمه مداخل مرتبط دایره المعارف جودائیکا نگاشته که اثر بسیار مهم یهودی و حاصل سال ها کار فشرده و متمرکز پژوهندگانی یهودی از سراسر جهان است و تصویری جامع از تمام جنبه های زندگانی و دانش، اعم از تاریخ، فرهنگ، زبان، متون مقدس و آموزه های دینی یهود از عصر پیدایش این دین تا روزگار حاضر را ارائه می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما