بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آیه های مهربانی: درسنامه حفظ موضوعی ویژه کودکان پیش دبستانی و مهدهای کودک - جلد پنجم

تربیت دینی با بهره از آیات و احادیث، شعر، قصه و رنگ آمیزی های زیبا

ناشر آیه نور

نویسنده محمد اللهیاری

شاعر مهدی وحیدی صدر

تصویرگر زهره طباطبایی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 20

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 19814 10003022
20,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب آیه های مهربانی (درسنامه حفظ موضوعی قرآن کریم) تربیت دینی با بهره از آیات و احادیث، شعر، قصه، تصاویر و رنگ آمیزی های زیبا جلد سوم ویژه کودکان پیش دبستانی و مهدهای کودک به همت معاونت پژوهش مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالثقلین قم و با زحمات پژوهشگران حوزه دینی حجج اسلام محمد اللهیاری، سید ابوالفضل حکیمی، سید مصطفی حسینی، علی مقنی، علی قاسمی، منصور امامی و با اشعار شاعر توانای کودک مهدی وحیدی صدر و تصویرگری خانم زهره طباطبایی تدوین و منتشر شد. مؤلف اصلی این اثر حجت الاسلام اللهیاری می باشند که دوستان دیگر در نظارت و رفع اشکال و پیگیری چاپ به ایشان کمک نموده اند. این اثر متن مناسبی برای آموزش آداب دینی به زبان کودکانه برای پدران و مادرانی است که همت به تربیت فرزندان خود بر اساس آموزه های قرآن و اهل بیت علیهم السلام را دارند و همچنین مهدهای قرآن و مراکز پیش دبستانی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما