loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

سفر آگاهان شهید (گزارشی از آگاهی شهیدان دوران دفاع مقدس از زمان پروازشان)

ناشر شرکت چاپ و نشر بین الملل

نویسنده محمد طیب

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 440

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 19824 10003022
12,500 11,875 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب نویسنده به شرح ماجراهای مربوط به شهیدان دوران دفاع مقدس و چگونگی شهادت آنها و اطلاع این شهیدان از زمان وقوع شهادتشان پرداخته است.

مؤلف در مقدمۀ کتاب می نگارد «مطالعه ی اثر حاضر جز این که ما را به «یاد مرگ» و مهم تر از آن «انتخاب مرگ» و «رفتن به استقبال شهادت» می اندازد. به نسل های آینده نیز یادآوری می کند که حماسه ی دفاع مقدس، صرفاً «جنگ عراق با ایران» نبود، بلکه «جنگ کفر با اسلام» بود، جنگی که در آن صدام فرمانروای شقی و خونخوار عراق، آلت دست شیطان های بزرگ و کوچک صهیونیستی، آمریکایی و انگلیسی شد و ناجوانمردانه با پیروان اسلام ناب محمدی به فرماندهی بزرگ مجاهد فی سبیل الله حضرت امام خمینی(ره) درآویخت.

در این جنگ، شهیدان ما از جنس کشته های جنگ های دیگر عالم نبودند. جنگ هایی که کره ی خاکی ما در طول تاریخ بسیار به خود دیده است. شهیدان ما از جنس پروازگران بدر و احد و خیبر بودند، از جنس عاشورا و کربلا؛ و چه عجب اگر همان عجایبی از ایشان بروز کند که در آن صحنه ها از شهیدان صدر اسلام بروز می کرد. سفر آگاهی و خبر دادن از ارتحال و شهادت خویش خطی است نبوی و علوی، که تا همیشه تاریخ جاری است و شهیدان ما در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رهرو همین خط هستند.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما