بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. معارف قرآن و حدیث - سایر (20-1)
  5. درسنامه حفظ قرآن کریم - سطح دوم: تحلیل چرایی، چگونگی و اصول کلاس داری حفظ قرآن کریم

درسنامه حفظ قرآن کریم - سطح دوم: تحلیل چرایی، چگونگی و اصول کلاس داری حفظ قرآن کریم

ناشر : آیه نور

نویسنده : سید مصطفی حسینی | علی قاسمی | محمد حاج ابوالقاسم

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 240

هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

درسنامه حفظ قرآن کریم به همت اساتید معظم حفظ و قرائت قرآن کریم «استاد شهریار پرهیزکار، حجج اسلام استادان محمدرضا شهیدی پور، دکتر محمد حاج ابوالقاسم، سید مصطفی حسینی، سید ابوالفضل حکیمی و علی قاسمی» تهیه و تألیف گردیده است. این اثر ارزشمند، حاصل جلسات مستمری است که بیش از یک سال با حضور اساتید برجسته و پیش کسوتان عرصه حفظ قرآن کریم، در مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالثقلین قم تشکیل گردیده است. مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای به عنوان یک استراتژی اثربخش و نقش آفرین در مقابل تهاجمات فرهنگی بارها بر توسعه و ترویج انس با قرآن از طریق حفظ و تلاوت مستمر آن، تأکید نموده و مسئولان و جامعه قرآنی کشور را بدان فرا خوانده اند. ایشان در آخرین مطالبه ی خویش از جامعه ی قرآنی کشور و مسئولین فرموده اند: ما باید در کشور حداقل ده میلیون حافظ قرآن کریم داشته باشیم. مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالثقلین، که مطالبات رهبر معظم انقلاب در عرصه فرهنگی و قرآنی کشور را رسالت و وظیفه خود می داند، ضمن تقدیم این اثر به وجود پر برکت ایشان، امیدوار است این اثر گام مؤثری باشد در تحقق فرمایشات معظم له و توسعه ی حفظ، انس، فهم و عمل به قرآن.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

رها

باعرض سلام وخسته نباشی لطفااگر امکان دارد یک مقدار سریع تر کتاب هارا توزیع کنید اخه زمان زیادی برای مطالعه کتاب ها نداریم باتشکر

4 خرداد 1394

سلام. بله حتما ان شاء الله

محصولات مرتبط