بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اقتصاد مقاومتی سکوی پیشرفت و عدالت: تبیین اقتصاد مقاومتی در بیان مقام معظم رهبری (مدظله)

ناشر خیزش نو

گردآورنده کتاب موسسه فرهنگی خاکریز ایمان و اندیشه

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 136

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 20751 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
6,000 5,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب، بیانات مقام معظم رهبری(مدظله) در جلسه تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی مورخه 1392/12/20 را در قالب شرح مَزجی توسط دیگر بیانات معظم له تدوین نموده و در اختیار علاقمندان قرار داده است.

پژوهشگران مؤسسه خاکریز بیش از 90 سخنرانی حضرت آقا در طول دوره پر برکت رهبری ایشان را مورد بررسی قرار داده و بیش از 250 قطعه -مشتمل بر حدود 20,000 کلمه- را انتخاب و موضوع بندی نموده اند. این کتاب حاصل تدوین قطعات سخنان حضرت آقا با محوریت سخنرانی مذکور است و توسط مؤسسه انقلاب اسلامی که وابسته به دفتر حفظ و نشر حضرت آیه الله العظمی خامنه ای است مورد تأیید قرار گرفته است.

مخاطب اصلی این محصول اعضای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی هستند تا اولاً بتوانیم دغدغه جدی خودمان را در موضوع «گفتمان سازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی» به ایشان منتقل کنیم، دغدغه ای که از راهنمایی ها و تأکیدات حضرت آقا نشأت گرفته و اولویت آن را می توان از بیانات معظم له دریافت؛ ثانیاً بتوانیم حاصل مطالعات مان را به گونه ای مؤثر در اختیار هم جبهه ای ها قرار دهیم؛ چرا که این مسیر با تلاش های منفرد خاکریز و یکی دو مؤسسه دیگر مانند آن به نتیجه ای نخواهد رسید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط