بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

درخشنده ترین شکوفه بهشت

ناشر اندیشه و فرهنگ جاویدان

نویسنده امید حدائق

تصویرگر حنانه اربابی

سال نشر : 1389

تعداد صفحات : 12

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 21764 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
10,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

حضرت محمد (ص)، با حضرت خدیجه که تمام ثروت خود را در راه اسلام هزینه کرده بود، ازدواج کرد. خاندان قریش خدیجه را تنها گذاشته بودند، در ماه جمادی الثانی پنج سال از آغاز پیامبری حضرت محمد (ص) یعنی بعثت می گذشت، خدیجه باردار بود، در شب زایمان، چهار خانم بزرگ و آسمانی، یعنی ساره همسر حضرت ابراهیم، حضرت مریم (س) مادر حضرت عیسی (ع)، آسیه همسر باایمان فرعون و خواهر حضرت موسی (ع) همراه با فرشتگان نورانی خدا از آسمان به زمین آمدند و به حضرت خدیجه (س) کمک کردند تا به راحتی فرزند یگانة خود را به دنیا بیاورد. با تولد زهرای پاک و پاکیزه زمین نورانی شد. فاطمه (س) بزرگ می شد و زمانی که پیامبر (ص) به علت ظلم ستمگران مکه به درة شعب ابی طالب هجرت کرد، خدیجه بانوی اول اسلام از دنیا رفت و زهرا (س) به پیامبر رسیدگی و مهربانی کرد و پیامبر نیز، او را ام ابیها نام نهاد. این کتاب سرگذشت فاطمه زهرا (س) است و برای کودکان دو گروه سنی «ب» و «ج» به نگارش درآمده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما