loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زندگی و مبارزات آیت الله طالقانی

ناشر مرکز اسناد انقلاب اسلامی

نویسنده حشمت الله عزیزی

سال نشر : 1388

تعداد صفحات : 336

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 22860 10003022
3,000 2,850 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در میان رهبران روحانی و سیاسی انقلاب اسلامی، آیت الله طالقانی (1289-1358 خورشیدی) دارای ویژگی های خاصی است. ایشان از پیشگامان و با سابقه ترین مبارزان روحانی علیه رژیم پهلوی بود که در سال های آخر سلطنت رضاشاه عملا وارد مبارزه شد. یکی از امتیازات آیت الله طالقانی این بود که از چنان شخصیت، منزلت و جایگاهی برخوردار بود که همواره فراتر از احزاب، گروه های سیاسی، اجتماعی و حتی ایدئولوژیک عمل می کرد و این مساله نیز از شرح صدر قرآنی و وسعت مشرب سیاسی و ایمانی او، الهام از قرآن بود آیت الله طالقانی در طول چهل سال مبارزه و مجاهدت، که بیش از یازده سال آن را در زندان و تبعید سپری کرد، همواره پیشرو، هدایتگر و توازن بخش نیروهای انقلابی بود. نگارنده در کتاب حاضر، به بررسی ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی و مبارزات آیت الله طالقانی پرداخته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

حامد معیری

از اونجایی که به افرادی مثل آیت الله طالقانی علاقه داشتم این کتاب رو سفارش دادم و مطالعه کردم.
مطالب و اطلاعات مفید و تاثیرگذاری رو به خواننده منتقل می کنه
با تشکر از مرکز اسناد انقلاب اسلام و مجموعه پاتوق کتاب فردا

27 مرداد 1400

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما