بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

از نگاه نبوی 22: زنان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 27563 10003022
4,000 3,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این مجموعه کوشش شده سنت (قول، فعل و تقریر) آخرین فرستاده خدا با استفاده از منابع متقن منعکس شود تا تلالو فکر و عمل آن ابرمرد تاریخ، روح و جان خواننده را به درستی صیقل دهد.

مجموعه از نگاه نبوی (ص) در قالب 23 دفتر می کوشد موضوعات متنوعی را در عرصه های اعتقادی، اخلاقی، اجتماعی و فرهنگی از منظر نبی خاتم (ص) مورد بررسی قرار دهد و دریچه ای نو، حیات بخش و جهت دهنده را بر روی دیدگاه جوانان با طراوت میهن اسلام مان بگشاید.

عنوان های این مجموعه: معنا و هدف زندگی، فلسفه اخلاق، سیمای انسان، پندهای عرفانی، عشق و محبت، اخلاص، خانواده، رفاه گستری، بیداری، مسجد، شادمانی، شعر و شاعری، اقتصاد، حقوق مردم در حکومت، مدارا و خشونت، حکومت، رفتار با مخالفان، مدیریت فرهنگی، جنگ، تمدن، اهل کتاب، زنان، دیپلماسی و رفتار سیاسی است.

کتاب حاضر در دو بخش کلی نگاشته شده است. بخش اول با عنوان «کلیات» به این موضوعات پرداخته است: بررسی وضعیت زن در عصر جاهلی، مشارکت سیاسی - اجتماعی زنان از منظر پیامبر (ص)، پذیرش امان های زنان، حضور نظامی زنان از دیدگاه پیامبر (ص) و غیره. در بخش بعدی که «فعالیت های فرهنگی - اقتصادی زنان از دیدگاه پیامبر (ص)» نام دارد، ابتدا فعالیت های فرهنگی و اقتصادی زنان تبیین شده و سپس حقوق اقتصادی آنان (مهریه، ارث، درآمد شخصی) مطرح شده است. در انتها نیر بخشی با عنوان نتیجه گیری آمده و خلاصه ای از مباحث مطرح شده بیان شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما