بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بهداشت عمومی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 28003 10003022
35,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مروری بر کلیات مسایل بهداشتی اعم از بهداشت جسم و روان و تطبیق این مسایل بر آموزه های اسلامی است. در این اثر که با هدف آشنایی بانوان طلبه با مباحث بهداشتی تدوین شده است، به بررسی اصول و قواعد بهداشت عمومی و آشنایی اجمالی با انواع بیماری ها پرداخته شده و مطالبی در مورد اصول تغذیه و پیشگیری و نیز کنترل بیماری ها مطرح شده است. نویسنده ابتدا به بیان مفهوم برخی از اصطلاحات بهداشتی پرداخته و پس از آن قواعد کلی مربوط به بهداشت فردی اعم از بهداشت پوست، مو، ناخن، چشم، گوش، دهان و دندان، اندام ها، قلب و پوشاک را ذکر کرده است. آنگاه به مسأله بلوغ جسمی و جنسی اشاره نموده و مسایل بهدشتی مربوط به آن را شرح داده است. در بخش های بعدی کتاب نویسنده به بهداشت مواد غذایی، آشنایی با انواع بیماری ها و بهداشت روانی اشاره نموده و عوامل بیماری زا و راه های پیشگیری از آن ها را بیان کرده است. در مواقع لزوم وی به بررسی مسایل بهداشتی از منظری دینی نیز پرداخته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما