بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تفسیر سورتی النور و الاحزاب

المختار من المیزان فی تفسیر القرآن

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 28004 10003022
36,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر تفسیری مختصر از سوره های نور و احزاب می باشد که برگرفته از تفسیر المیزان است. این اثر که از کتبی است که توسط مرکز نشر هاجر به چاپ رسیده، به بیان مفاد تفسیری این دو سوره که در آن ها به مسایل اخلاقی، شرعی، تربیتی و اجتماعی مربوط به بانوان اشاره شده است، می پردازد.

در تفسیر هر یک از آیات ابتدا مفهوم مفردات مهم مندرج در آیه بیان شده و سپس از منظری روایی به تبیین محتوای آیات و شأن نزول آن ها پرداخته شده است. نویسنده (مفسر) برای بررسی زوایای مختلف آیه مورد نظر خویش، از آیات دیگری که متناسب با آن است استفاده نموده و با روش قرآن به قرآن و نیز با رویکردی عقلانی و فلسفی به تفسیر آیات این دو سوره پرداخته و مباحث اخلاقی و شرعی مرتبط با زنان مانند حجاب و برخی دیگر از احکام مربوط به آنان را شرح داده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما