بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فرایندشناسی حسن

ناشر قرآن و اهل بیت نبوت (ع)

نویسنده احمدرضا اخوت | مریم قاسمی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 355

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 28634 10003022
59,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«فرایندشناسی حسن» تلاشی در استقرار حُسن و حَسنه در زندگی برای رسیدن به بالاترین و نیکوترین پاداش های خداوند است. این فرایند با فهم حسن و بروز آن آغاز و در پی تثبیت آن زندگی فرد را متحول کرده و آن را عرصه ای برای جلوه های زیبا و پسندیده می نماید. در این صورت پاداش حسن در وهله اول دستیابی به صفات و رفتارهای زیبا و پسندیده ای است که حس رضایت و قرب به یگانه بی همتا را در فرد ایجاد می کند و در وهله بعد دستیابی به زندگی خوش و باصفا و پرنعمت سرای جاودان آخرت است. در این فرایند میل به زیبایی و زیبا آفرینی در فرد شکوفا می شود و انسان بهای خود را به جز رسیدن به حسنات قرب نمی داند.
کتاب حاضر در هفت فصل با عناوین «فرایندشناسی حسن»، «مواجهه با حسن»، «فهم حسن و اَحسن (حُسن و حَسَن)»، «حسنه، عامل تثبیت فهم حسن»، «احسان بروز حُسن»، «انعکاس بروز حُسن» و «مراقبت از سیئات» نوشته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما