بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مطالعات رسانه ای: راهنمای عملی دانشجویان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 28838 10003022
31,000 29,450 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر که ترجمه فارسی کتاب The Media Student's Book می باشد، کتابی جامع برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی مطالعات رسانه ای و ارتباطات است که تاکنون به حداقل نه زبان زنده دنیا ترجمه شده است. این کتاب، تمامی موضوعات اساسی این حوزه مطالعاتی را پوشش داده است و می تواند به عنوان راهنمایی کامل و روزآمد در این عرصه، مدنظر قرار گیرد. ترجمه حاضر از ویرایش چهارم این کتاب انجام شده که مثال هایی جدید را درباره مهم ترین موضوعات جاری در حوزه رسانه ها ارائه کرده است.
این مجموعه در قالب چهار بخش اصلی تحت عناوین: مفاهیم کلیدی، فعالیت های رسانه ای، مباحث رسانه ای و منابع مطالعاتی برای پژوهش های انفرادی تنظیم شده است. فصل های شانزده گانه کتاب نیز عبارتند از: تفسیر رسانه ها، شیوه های روایت رسانه ای، گونه ها (ژانرها) و سایر طبقه بندی ها، نهادهای رسانه ای، پرسش هایی درباره بازنمایی، ایدئولوژی ها و قدرت، صنایع رسانه ای، مخاطبان، تبلیغات بازرگانی و برندینگ، تحقیقات رسانه ای، سازماندهی تولید، فنون تولید، توزیع رسانه ای، فیلم مستند و تلویزیون واقع گرا، جهانی شدن چیست، آیا در بازار آزاد انتخاب های آزاد وجود دارد.
هم چنین هر یک از فصول فوق با مطالعات موردی و فعالیت های تمرینی مرتبط با محتوای آن فصل همراه شده اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما