بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تعامل دین و سیاست: اسلام گرایان در پارلمان های عربی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 28848 10003022
41,000 38,950 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر هر چند که قبل از انقلاب های عربی نگاشته شده، اما حاوی نکات قابل توجهی است که مسائل و چالش های پیش روی جنبش های اسلامی را در کشورهای عربی به خوبی نشان می دهد. در عین حال باید به تغییر و تحولات رخ داده درون جنبش های اسلامی به ویژه پس از بیداری اسلامی و سرنگونی چندین نظام استبدادی عربی عنایت داشت.
در ابتدای این اثر، توضیحاتی درمورد نویسندگان داده شده و پس از بیان کلیاتی راجع به موضوع کتاب، مطالب طی هشت فصل سامان یافته اند که عناوین آن ها عبارتند از: «اسلام گرایان در پارلمان های عربی»، «گروه اخوان المسلمین مصر: مشارکت اسلام گرایان در یک محیط سیاسی بسته»، «اردن و جنبش اسلامی آن: مرزهای ادغام؟»، «حزب عدالت و توسعه مراکش: مشارکت و چالش های آن»، «حرکت به سمت سیاست حزبی؟ جنبش مشروطه اسلامی کویت»، «میان دولت و مخالفان: نمونه تجمع یمنی اصلاح»، «حماس: کوشش برای ادغام دین، سیاست، مقاومت و حکمرانی» و «نتیجه گیری».
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما