بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مجموعه قاف لبخند: مرکز مشاوره

ناشر کتاب قاف

نویسنده حسام الدین مقامی کیا

زیر نظر امید مهدی نژاد

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 56

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 28883 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
5,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در «مجموعه قاف لبخند» سعی شده تا نمونه های خوبی از جریان طنز کوتاه ادبی و ژورنالیستی ایران تهیه شود. بنای ناشر در تولید و انتشار این آثار، موجز و کوتاه بودن آنها بوده و به همین خاطر در بخش شعر، تک بیت و رباعی و در بخش نثر، فرم کوتاه نویسی مد نظر بوده است.
«بیت بازی» اثر سعید بیابانکی، «رساله صد فرمان» نوشته جلال سمیعی، «اصن یه وضی» نوشته رضا ساکی، «مرکز مشاوره» نوشته حسام الدین مقامی کیا، «بی سر و ته» نوشته عیرضا لبش، «بسته پیشنهادی» نوشته امید مهدی نژاد، «ابوی فدوی» نوشته احمد ملکوتی خواه، «نوستالژیکاتور» نوشته ندا شاه نوری، «از اون لحاظ» نوشته عبدالله مقدمی و «رباعیات زنجیره ای» اثر شهرام شکیبا، از کتاب ­های این مجموعه ده جلدی هستند که توسط نشر قاف با عنوان «قاف لبخند» منتشر شده اند.

در معرفی اثر حاضر می توان گفت ازدواج از آن کارهای حیاتی و حساسی است که هر بشر در صورت تمایل به اقدام آن، نیاز به مشاوره و تفحص بسیار دارد. آنچه در این کتاب می خوانید مشاوره های منظوم حسام الدین کیا ست به شما، که یا ازدواج کرده اید می خواهید بکنید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما