بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

لغه الاختصاص: الاداره المالیه

ناشر دانشگاه امام صادق (ع)

گردآورنده کتاب محمد صفری

مستندساز علی صلح آبادی

زیر نظر مسعود فکری

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 227

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 29060 10003022
9,500 9,025 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

اگرچه زبان علم، در حال حاضر زبان انگلیسی شناخته می شود و علیرغم این که تحقیقاتی که در مرز دانش مالی صورت می گیرد با همین زبان ارائه می شود، اما با توجه به این که اغلب تحقیقاتی که در خارج از کشور در حوزه مالی اسلامی نگاشته می شود، توسط اندیشمندان عرب زبان است، آشتایی با متون تخصصی مالی به زبان عربی دارای اهمیت می نماید.
کتاب پیش رو، توسط یکی از دانش آموختگان دانشگاه امام صادق (ع) و با هدف آموزش متون تخصصی مدیریت مالی به زبان عربی نگاشته شده است و انتظار می رود برای کسانی که به طور عام با زبان عربی آشنایی داشته باشند، مفید واقع شود. این اثز در چهار فصل تحت عناوین «التعرف علی الاسواق المالیه»، «تمویل الشرکات»، «اداره الاستثمار» و «الهندسه المالیه و اداره المخاطر» سامان یافته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما