بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. معارف قرآن و حدیث - سایر (20-1)
  5. تدبر در قرآن: تدبر در سوره های مطففین، انشقاق، فجر، شمس

تدبر در قرآن: تدبر در سوره های مطففین، انشقاق، فجر، شمس

از سری کتاب های سبک زندگی روشنا

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 30199 10003022
3,500 3,150 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شاید زمان آن رسیده باشد که از منظری دیگر به قرآن بنگریم. زمان عمل کردن به فرامین قرآن، آن گونه که قرآن خواسته است. زمان آنکه بیش از هر عصر و دوره ای، به قرآن اعتماد کنیم تا برای رسیدن به قله های هدایت دستمان را بگیرد. زمان آنکه ما در قبال قرآن وظیفۀ خود را بشناسیم و به کار بگیریم تا راه را از چاه و نور را از تاریکی بازشناسیم. آری زمان آن رسیده است که درد های خود را با قرآن شفا بخشیم. باید بدانیم اگر نتوانسته ایم آنگونه که شایستۀ همراهی است، با او هم قدم شویم، ضعف از او و کارآمدی او نیست. ضعف از شناخت ما و کوتاهی ما در همراهی با این کتاب عزیز است. او خود را معرفی کرده و راه رسیدن به خود را مشخص فرموده است. خدای قرآن فرموده که تنها با تدبر در نشانه ها و آیات الهی، قرآن شناخته خواهد شد.

در پایان کتاب سوالاتی طراحی شده از متن آن وجود دارد تا با پاسخ دادن به آن ها بهره بیشتری از مطالب برده باشیم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط