بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زخمدار

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3074 10003022
3,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

راوی داستان ، اسماعیل - رزمنده ای که زخمی شده و پایش را از دست داده است - برای بازیافتن خود، در بیمارستان بستریست . او نامه ای به دوستش حبیب می نویسد و از خاطرات جبهه و جنگ تعریف می کند. کتاب شامل چهل بخش است که هر یک نامه ای هستند. در آنها فضای جبهه و جنگ و هم چنین روحیات مردم هنگام تشییع جنازه شهدا تشریح شده است . دلیل نوشتن این چهل نامه ، در آخر کتاب و چکیده آنها در پایان متن آمده است . او مدت چهل شب را در کنار مزار حبیب به سر می برده و تمامی نامه ها را برای او می نوشته است . در شب چهلم نامه را ناتمام می گذارد و دیگر چیزی می نویسد تا این که روز بیست و سوم فروردین احساس می کند که طبق رؤیای شب چهلم می تواند دوباره صحبت کند و نزد مریضی که تمامی زندگی او را می دانسته ، می رود و همه ، با کمال تعجب ، متوجه می شوند که اسماعیل شروع به صحبت کرده است و خداوند نعمت توانایی صحبت کردن را که مدتها از آن محروم بود، دوباره به او ارزانی داشته است .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
بازدیدهای اخیر شما