loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پیک نیک در میدان جنگ برای کودکان و اجرا در مدرسه

ناشر سروش

نویسنده منوچهر اکبرلو

photographer سپیده کاظمی

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 32

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 30990 10003022
7,000 6,650 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب مصور حاضر، با موضوع نمایشنامه تخیلی فارسی است که برای گروه سنی (ب) و (ج) تهیه شده است.«ژنرال» فرمانده مورچه های سیاه است و «موری» پسر باهوش و جوان او است. آن ها با لشگری از مورچه ها به جنگ با مورچه های قرمز که دشمن اصلی شان هستند، می روند. سال هاست این جنگ ادامه دارد. «موری» پیشنهاد می دهد که جنگ را متوقف کنند. در این میان خبر برگزاری پیک نیک آدم ها به گوش ژنرال می رسد و ژنرال برای احتیاط از این که پیک نیک نقشه مورچه های قرمز نباشد، «موری» را برای جاسوسی می فرستد. «موری» در پی جمع آوری اطلاعات با دختر مورچه قرمز «مورک» که وی نیز جاسوس و دختر فرمانده مورچه های قرمز است مواجه می شود. «مورک» از دست یک عنکبوت بدجنس در حال فرار است و «موری» علیرغم دشمن بودن، وی را نجات می دهد. این موضوع باعث می شود که بین مورچه های سیاه و قرمز صلح برقرار شود و همه مورچه ها برای خوردن غذا به محل پیک نیک آدم ها بروند.

ممنونم سربازان من. شجاع باشید. شما خوب جنگیدید. مورچه های قرمز مزاحم باید یاد گرفته باشند که نباید به تپه های ما تجاوز کنند.
پدر! فکر نمی کنید حالا وقتشه جنگ رو متوقف کنید و به فکر صلح باشید؟
- چی گفتی پسرم؟
یه نگاهی به سربازای درب و داغونتون بیاندازید!
ناله مورچه ها اوج می گیرد.
فکر می کنی مورچه های قرمز متوقف می شن؟ هرگز! اونا تا آخرین نفر می جنگن. خب ما هم باید همین کارو بکنیم پسرم
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما