بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

حکمت صدرایی: شرح و تعلیقه بر الشواهد الربوبیه - جلد اول

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 31013 10003022
50,000 45,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب شریف «الشواهد الربوبیة» از میان کتب ملاصدرا جهت فهم حکمت متعالیه از جایگاه ویژه ای برخوردار است. زیرا بعد از اسفار نوشته شده، تطویل اسفار را ندارد و نسبتاً جامع افکار ملاصدراست. این کتاب نیازمند شرح، تبیین و تعلیقه جهت اغلاق، غنی سازی با دیگر کتب ملاصدرا می باشد و در نهایت نقد و بررسی مطالب آن موجب رشد و پویایی فلسفه اسلامی است.
جلد اول این مجموعه در بیست و سه درس تحت این عناوین نگاشته شده است: مباحث مقدماتی، اصالت وجود، مباحث مربوط به وجود، آثار اصالت وجود، اشکالات اصالت وجود و پاسخ به آنها، اشراق دهم و یازدهم: مسائل و مبادی فلسفه و پاسخگویی به شبهات در این باب، اشراق دوازدهم: مقولات عشر، وجود ذهنی، خداشناسی 1: اثبات وجود - وحدت - صفات، خداشناسی 2: وحدت شخصی وجود و تفاسیر مختلف نوادر حکمی.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما