بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  • کمدی منطق: سفری حماسی در پی حقیقت

کمدی منطق: سفری حماسی در پی حقیقت

ناشر : فاطمی

نویسنده : آپوستولوس کی. دو کسیادیس | کریستوس پاپادیمیتریو

مترجم : امیرحسین اصغری

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 340

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 35103 10003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

«کمدی منطق»، کتابی است خواندنی و جذاب درباره مبانی ریاضیات که همراه با ظاهر گرافیکی بسیار شکیل و به صورت داستان مصور (کُمیک استریپ) منتشر شده است.

اما شاید اصلی ترین ویژگی کتاب کمدی منطق این باشد که به صورت داستان مصور (کُمیک استریپ) منتشر شده و به همین دلیل می تواند جذابیت بالا و محبوبیت خاصی نیز داشته باشد.

داستان مصور یا کُمیک استریپ مجموعه ای از نقاشی های دنباله دار است که ماجرایی را روایت می کند و همانطور که از نام کُمیک بر می آید، محتوای آن اساساً مطلب خنده دار است. اولین کمیک استریپ هایی که در دهه ۱۹۳۰ پا به عرصه وجود گذاشتند، شامل ماجراهای خنده دار و ماجراجویانه قهرمانانی چون باک راجرز، تارزان و ماجراهای تن تن بود. البته قرار گرفتن نام کمیک مربوط به تاریخچه آن است. اکنون با وجود تغییرات عمده ای که در نوع طراحی، موضوع، کمپزسیون، انتخاب زاویه دید و دیگر المان های کمیک به وجود آمده و این هنر روایت گر را بسیار متفاوت از گذشته خود کرده، هنوز نام کمیک روی آن باقی مانده است. درحالی که مایه طنز تنها در شاخه خاصی از این هنر به کار گرفته می شود.
«برتراند راسل» قهرمان اصلی کمدی منطق، یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین فلاسفه معاصر و از شاخص ترین جستجوگران یقین مطلق بوده و یکی از مشهورترین پایه گذاران مبانی منطق و ریاضیات است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط