بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اهل بیت و انبیاء الهی (ع) (3)
  4. سیره انبیاء و اولیاء الهی (ع) (2-3)
  5. مجموعه از چشم انداز امام علی (ع) - دفتر سی و یکم: امنیت اقتصادی

مجموعه از چشم انداز امام علی (ع) - دفتر سی و یکم: امنیت اقتصادی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 35209 10003022
2,500 2,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در مجموعه از چشم انداز امام علی(ع) چهل موضوع مهم و اساسی از منظر آن حضرت ترسیم شده است. در تدوین این مجموعه کم نظیر که تا کنون برخی از دفاتر آن به چاپ های بیش از ده نوبت رسیده اند به اقتضائات مخاطب اصلی آن یعنی نوجوانان و جوانان توجه خاص شده است.

در هر دفتر از این مجموعه به تنهایی بحث مستقلی مطرح و به پرسش و شبهه ای اساسی پاسخ داده شده است و نثر روان، جذاب، جوان پسند و کم حجم از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه ی چهل جلدی از چشم انداز امام علی(ع) می باشد.

روایت دریا، شهید و شهادت، برادری داشتم که ...، شرحه شرحه، قاسطین، مارقین و ناکثین، تصمیم های بزرگ جوانی، نظارت بر دولت، رابطه هست ها و بایدها، مخالفان سیاسی، رهبر و رهبری، امام علی(ع) و هنر، جوان، حقوق متقابل مردم و حکومت، حرف های فیروزه ای، نیاز به دین، کار و دین، مرگ، چالش های دینی، اعتدال و پرستش و... از عناوین این مجموعه 40 جلدی به شمار می روند.

کتاب حاضر دفتر سی و یکم از مجموعه "از چشم انداز امام علی (ع) "است که طی آن مولف کوشیده است برخی جنبه های امنیت اقتصادی را با بهره گیری از مجموعه رفتارهای اقتصادی، سیاسی و اجتماعی امیرمومنان (ع) تبیین نماید تا در پرتو آن چشم انداز مکتب اقتصادی اسلام و تفاوت آن با مکاتب دیگر در این زمینه روشن شود .برای این منظور مولف نخست ابعاد گوناگون امنیت اقتصادی و وضعیت اقتصادی را در زمان حکومت آن حضرت بررسی نموده، سپس تصویری از اوضاع امنیت اقتصادی آن عصر به دست داده است . مخاطبان کتاب را ذیل سه مبحث اصلی با این عناوین مطالعه می کنند : جایگاه امنیت اقتصادی ;امنیت اقتصادی زمان حکومت امیرالمومنین (ع) ; و امنیت اشتغال و درآمد از دیدگاه امام علی (ع) .هر کتاب با جمع بندی مطالب و کتابنامه به پایان می رسد .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط