بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زبان تصویر 5: سفیر

ناشر مرکز جهانی علوم اسلامی

تحقیق و تنظیم کتاب مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی

سال نشر : 1384

تعداد صفحات : 116

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 35708 10003022
10,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

جدا بودن تقریبی و نسبی زبان گویشی با زبان کتاب و نوشتار در امر آموزش، مراکز آموزش زبانی را ناگزیر به بهره گیری و استفاده گسترده از آزمایشگاههای زبانی نموده است تا در ضمن آن، با بهره گیری از فیلمها، لوحهای فشرده برنامه ای و تصویری و سایر ابزار کمک آموزشی بتوانند فراگیران را با این قلمرو خاص و ویژه در بخش زبان محاوره ای و یا گویش عامیانه و خیابانی، آشنا سازند.

فلذا مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی بر آن شده تا بخشی از اموری را که از مدتها قبل در کلاسهای آزمایشگاهی به کار می گرفته برای استفاده هر چه بیشتر و بهتر زبان آموزان و نیز سایر مراکز آموزشی همسو بازنگری و آماده کند که تهیه سری کتابهای آموزشی با عنوان زبان تصویر، نمونه ای از این تلاش ها می باشد.

در پنجمین شماره از این مجموعه ی آموزشی که به منظور آموزش زبان فارسی با شیوه ای ساده فراهم آمده، فیلمی در بیست و دو صحنه درج گردیده است. این فیلم مربوط به امامت امام حسین (ع) و خبر بیعت مردم کوفه توسط مسلم بن عقیل (ع) و شهادت مسلم بن عقیل در همان لحظه است. براساس گفته ی مسلم، امام نامه ای به اهل کوفه می نویسد و آن را به "قیس بن مسمر اسدی صیداوی" می دهد تا آن را به مردم کوفه برساند. "قیس"با رسیدن به قادسیه، با پیرمردی آشنا می شود که از طرفداران امام حسین (ع) بوده و در همین حال نیز سربازان دشمن به قادسیه می آیند و....
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما