loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فرزند اگر این گونه می بود

ناشر منیر

نویسنده راضیه محمدزاده

تعداد صفحات : 302

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 371 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
58,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر مجموعه ای از خاطرات مادر، پدر و معلم از فرزند است که در لابلای جملات آن با تقدیم تجربه ها و دانستنی های مفید زندگی، والدین را در تربیت مرحله به مرحله فرزند خود یاری می دهد. به عنوان مثال پاسخ بسیاری از پرسشهای معمول سنین مختلف کودک در قالب گفتگوی دو طرفه بیان شده است.
این کتاب در 11 فصل تنظیم شده است و از دوران قبل از تولد و هفت سال اول و دوم و سوم کودک سخن به میان آمده است. در مورد برخی اصطلاحات مانند ملائکه ، فتنه، عالم ذر و ... که ممکن است مورد سئوال واقع شود توضیحاتی داده شده و با ذکر احادیثی راهبردهای تربیتی هر دوره به اختصار گفته شده است. اما شاید بهترین مزیت این کتاب، ارائه الگویی برای والدین است که در هر سنّی و هر مقطعی، چگونه و با چه ادبیاتی با فرزند خود ارتباط برقرار کنند و چگونه به نیازهای فکری و روحی او پاسخ گویند که البته این مساله با تامل و دقت خواننده روی مکالمات و نامه های نوشته شده در این کتاب برای او حاصل می گردد.

برای دخترم به مناسبت تولد معنوی اش که امروز 8 سال (شمسی ) و 8 ماه و 16 روز اوست و در یک کلام 9 سال قمری او تمام شده است.روز تولد معنوی تو مبارک بادروز پیوستن تو به صق موحدانروز باریافتن تو به بارگاه ملکوتی خداوندورود با شکوهت به محضر خداوند بزرگ مشرف باد.دوستت داریم
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما