loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

موقعیت حقوقی زنان بزه دیده در فقه و حقوق

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 37671 10003022
6,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب با هدف حمایت از زنان بزه دیده اجتماعی، به بحث در مورد تبیین حقوق این قبیل از زنان و راهکارهای تضمین حقوق آنان با رویکردی فقهی و حقوقی پرداخته شده و قوانین دین اسلام در این زمینه مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

نویسنده در این زمینه به مقایسه قوانین موضوعه افغانستان و ایران در مورد حمایت حقوقی از زنان بزه دیده پرداخته و با بهره گیری از تدابیر نظام کیفری اسلام و نهادینه کردن قوانین موضوعه به دفاع از این زنان پرداخته است.

نگارنده از منظری حقوقی و فقهی به بررسی ضرورت حمایت از زنان آسیب دیده اجتماعی و ضرورت مجازات آسیب زنندگان به آنان پرداخته و راه های حمایت از این قبیل از زنان طبق مقررات حقوقی جمهوری اسلامی ایران در مقایسه با قوانین موضوعه افغانستان را ذکر نموده و عوامل بزه دیدگی زنان در جامعه ایران را بررسی کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما