loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

سفر به کره ای دیگر

ناشر امیرکبیر

نویسنده مایکل فورمن

مترجم منصور پویا

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 36

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 38197 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
5,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب برای گروه سنی (ج) نوشته شده است.

مردی عاشق ستاره ای شده بود. آن ستاره، برای او چیز عجیب و زیبایی بود. خودش را بالا کشید تا به ستاره نزدیک شود. از یک درخت بلند، بالا رفت و به ستاره نزدیک شد ولی هنوز با ستاره خیلی فاصله داشت. مرد گفت: «فهمیدم. من باید پرواز کنم! حالا دیگر می دانم که چه چیزی لازم دارم. من باید یک موشک داشته باشم تا به ستاره ام بروم.» آن مرد چند کارخانه در آن نزدیکی ها داشت. او به طرف تک تک کارخانه ها دوید و گفت: «یک موشک برای من بسازید. درخت ها را ببرید، ذغال سنگ ها را بیرون بیاورید و هر چیزی را که می سوزد، بسوزانید و کوره های کارخانه ها را روشن نگه دارید تا یک موشک برای من درست کنید. موشکی که بتوانم با آن به طرف ستاره پرواز کنم.» آیا مرد توانست به ستاره ای که دوستش داشت سفر کند؟
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما