بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. مدیریت، برنامه ریزی و کار (5-15)
  5. مدیریت استراتژیک در صنایع کوچک و متوسط (SMEs)

مدیریت استراتژیک در صنایع کوچک و متوسط (SMEs)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 38715 10003022
32,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مدیریت استراتژیک در صنایع کوچک و متوسط به تازگی پژوهشگران مدیریت استراتژیک، متوجه اهمیت کسب و کارهای کوچک و متوسط شده اند. شناخت اهمیت این بخش به عنوان یک عامل مهم در ایجاد شغل و رشد اقتصادی موجب افزایش تحقیقات در مورد جنبه های مختلف این نوع سازمان ها شده است.

کتاب حاضر که به مدیریت استراتژیک در کسب و کارهای کوچک و متوسط به صورت تخصصی توجه کرده است، توسط دو نفر از معروف ترین متخصصان در زمینه سازمان های کوچک و متوسط تهیه شده و جزء کتاب های مطرح دانشگاهی در این زمینه است. ان شاءالله این کتاب بتواند قسمتی از کاستی های ادبیاتی موجود را پر کرده و مدیران سازمان های کوچک و متوسط نیز بتوانند در فرایند کسب و کار خود از آن به عنوان راهنمای کار استفاده کنند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط