loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

قیام المهدی امامنا المنتظر (عج)

قیام مهدی منتظر ماست

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 38821 10003022
10,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب، رویکردهای مختلف آماده سازی منتظران ظهور امام زمان(ع)، مورد بررسی قرار گرفته است.
برای بسترسازی و ایجاد زمینه مناسب در ظهور منجی جهان، دو نوع مسئولیت وجود دارد، اول مسئولیت فردی است که انسان معتقد و منتظر، در زمینه سازی ظهور باید استعدادها و ظرفیت های خود را بارور کند و این فرد، هر لحظه باید منتظر و آماده باشد. مسئولیت دوم، مسئولیت نظام و حکومتی است که باید ابتدا بر کارکردهای استکباری در خود چیره شود و سپس محیط پیرامون خود را پاک کند.
راهبرهای دولت زمینه ساز در توسعه پایدار طوع و رغبت مهدوی؛ آینده نگاری راهبردی در دکترین مهدویت؛ انتظار امام زمان(ع)، مبلغ پرور و مجاهدساز؛ استراتژی انتظار و تکلیف مسلمانان در زمینه سازی ظهور؛ نقش مبلغان ادیان در راهبرد منجی باوری ادیان؛ اصالت روحانیت در مکتب امام عصر و قدرت در مبارزه انقلابی نجات بخش، برخی از موضوعاتی هستند که بدان ها پرداخته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما