بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. کودکان و نوجوانان (20)
  4. مجموعه هدایت 2: لنگه کفش (به همراه ترجمه انگلیسی)
  • مجموعه هدایت 2: لنگه کفش (به همراه ترجمه انگلیسی)

مجموعه هدایت 2: لنگه کفش (به همراه ترجمه انگلیسی)

Door Shoes

ناشر : انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)

نویسنده : کتایون قائمی

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 12

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 38966 10003022
1,400 1,260 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه چندجلدی «هدایت» سعی دارد با داستان هایی زیبا و جذاب با موضوعات مختلف کودکان را با وظایف اخلاقی و دینی خود آشنا سازد.

این مجموعه چندجلدی دارای شخصیت های فراوانی است که برخی به داستان انسان ها و برخی به داستان حیوانات می پردازد و از تنوع بسیار ممتاز و کم نظیری برخوردار است.

از طرف دیگر، کودکان از هنگامی که شروع به رشد کلامی می کنند تا هفت سالگی همزمان چندزبان را می توانند با کمترین زحمت یاد بگیرند.
در این مجموعه کوشیده شده که متن انگلیسی معادل فارسی با دقت فراوان و به صورت کارشناسی ترجمه شده و واژگان مناسب آن متمایز گردد تا این مجموعه را به مجموعه ای دارای کارکرد چند منظوره تبدیل کند. آموزش این متن انگلیسی برای بزرگسالان هم قابلیت دارد و پس از مطالعه کل مجموعه، بیش از 2000 کلمه به دامنه واژگان مخاطب افزوده می شود. هم چنین در پایان هر کتاب جدولی از مهم ترین کلمات و معنای انگلیسی آنها آمده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط