loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پرچین 49: زندگی به سبک زیارت (سوره نوشت های سوره مبارکه حجرات)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 39446 10003022
22,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

سوره حجرات را که می خوانی ، خود را در محضر رسولی می یابی که زیارت شدنی است. رسول را می بینی و می شنوی و با او سخن می گویی و این دیدار از عظمت او در چشمت نمی کاهد ، بلکه قدمهایت شوق تبعیت پیدا می کنند و صدایت فرو می افتد تا راه او مشخص باشد و صدایش شنیده شود.
تمام تقوای قلبت خودش را در حجم صدایت می آزماید. سوره را که میخوانی به مدلی از زندگی دست پیدا می کنی که به سبک زیارت است ، همه مومنین برادرت هستند، همه ، همراهان تو در این زیارت هستند و در این همراهی هیچ فاسقی نمی تواند نظام برادری را بر هم بزند.
میان برادرانت اصلاح بین می کنی، به خود جرائت تحقیر کسی را نمی دهی اجازه سوء ظن و تجسس و غیبت برایت تصویری کراهت آمیز دارد،
چون می دانی که رسول خدا (ص) در میان برادری های مومنانه است. سوره حجرات را که میخوانی از گستاخی های ناشی از بی ایمانی فاصله می گیری، به زندگی مومنانه دعوت می شوی وبه بلوغ عاطفی می رسی، احساس میکنی که پای بندیت به دین بیشتر شده است ، حس یادگرفتن از کلام خدا داری و نه هوای باطل یاد دادن به خداوند !!! اسلام آوردن و دینداری ات طلبکارانه نیست ، زیرا می فهمی ، از عمق جان که خداوند دانای به غیبت آسمان ها و زمین است و بصیر با آنچه که انجام می دهی .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما