بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

معرفی و نقد کوهستان سحرآمیز اثر توماس مان

آثار کلاسیک جهان 16

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 39674 10003022
5,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این داستان جلوه گاهی است از تاریخ و فلسفه زندگی در عصر ما. آسایشگاه روانی برای بیماران روانی آن، آنچنان لذت بخش است که کسی حاضر به خروج از آن نیست، اما در باطن جز پوچی ندارند، انعکاسی از اروپای نیمه اول قرن بیستم.

محل داستان، دره ای است در کوهستان های آلپ و آسایشگاهی به نام «برگهف». کوه سحرآمیز سمبل مکانی است که جمعی بیمار مسلول از هرگوشه جهان به آنجا روی آورده اند تا به منظور معاینه چند روز در آنجا اقامت کنند، اما این آسایشگاه طوری است که هرکه پای به درون آن می نهد، دیگر مشتاق نیست از آن خارج شود. گویی این محیط کوهستانی افراد را سحر می کند. از دیدگاه بالاتری این استراحتگاه بزرگ، همان اروپای نیمه اول قرن بیستم است و بیماران آن مردم جنگ زده و سرگشته این قاره. در کتابچه حاضر، ضمن معرفی و نقد این اثر، به شرح سرگذشت نویسنده آن نیز پرداخته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما