بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جهان پساامریکایی: چه چیزی پیش رو است؟

متون انتقادی غرب مدرن 16

ناشر امیرکبیر

نویسنده شان کلارک | سابرینا هوک

مترجم طیبه رفیعی

ویراستار نازنین برادران

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 496

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 39914 10003022
20,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ایالات متحده در حال حاضر در زمینه ­های تجارت جهانی، تکنولوژی و سرمایه­ گذاری پیشرو است.

در کتاب جهان پساامریکایی به این نکته پرداخته می شود که نقش ایالات متحده در آینده سیاست های بین ­المللی چقدر حیاتی خواهد بود.
شان کلارک و سابرینا هوک با دعوت از پژوهشگران برجسته در رشته­ های مختلف و دیدگاه­ های نظری متفاوت، تلاش کرده اند به این پرسش پاسخ دهند که زندگی در جهان پساامریکایی به چه معنا خواهد بود. هدف آن ها از این تنوع نظرات، در کنار هم قرار دادن بحث­هایی در مورد آینده سیاست­ های جهانی است که تاکنون مجزا مانده اند.
تمرکز و تحقیق این کتاب درخصوص موضوع مهم و اساسی «بحث پیرامون آینده جهان در چند دهه آینده»، برای دانشجویان و محققان روابط بین­ الملل، سیاستمداران جهان، سیاستمداران امریکا، وزارت خارجه، ایالات متحده و امنیت بین­ المللی بسیار کارآمد خواهد بود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط