loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اختلالات جنسی

ویژه مشاوره خانواده و متاهلین

ناشر حسنین علیهما السلام

نویسنده حبیب الله تقیان

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 146

چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

نمونه متن کتاب اختلالات جنسی:

ترس از حاملگی
یکی از مواردی که ذهن را درگیر و نمی گذارد زوجین بهره جنسی خود را به طور کامل و تمام برگیرند ، نگرانی از حاملگی است . زنان و مردانی که نمی خواهند صاحب فرزند شوند و به شکل طبیعی جلوگیری می کنند ، همواره نوعی ترس را در وجود خود محبوس کرده اند . آنان در واقع رابطه جنسی را با یک وحشت پنهان آغاز می کنند و شدیدا باعث تشنج می گردند .
ذهن زن از آن جهت درگیر است که نکند مردش اختیار را از کف بدهد و آن اتفاقی که از آن گریزان است بوقوع بپیوندد و مرد نیز در طول رابطه ، مدام در اندیشه زمان و کنترل انزال خویش است و نمی تواند حواسش را کاملا معطوف زن کند و چون این ترس و وحشت را در وجودش نهادینه کرده ، دچار انزال زودرس شده و اکثرا قبل از ارضای کامل زن و درست هنگامی که زن او را برای تشفی جنسی اش نیاز دارد ، از او جدا می شود و در نتیجه زن به دلیل دیرتر به ارگاسم رسیدن ، قبل از تحصیل لذت ، مرد خود را از دست می دهد و سبب نارضایتی وی می گردد . ( صفحه 35 )

خجالت را کنار بگذارید
هیچ گاه مدیون آمال و آرزوهای خود نشوید و بهره خود را از آن چه خداوند برایتان پسندیده تکمیل کنید ، در یک نظر سنجی که در یکی از دانشگاه های آمریکا صورت پذیرفته ، با توجه به حجب و حیای فروریخته آن سامان ؛ باز هم بیش از 20 درصد از زنان عنوان کرده اند ، خجالت مانع از لذت بردن آن ها می شود .
رسول خدا (ص) می فرماید :
بهترین زنان شما پاک دامن و نسبت به شوهمرانشان شهوتی اند .
از دیدگاه پیامبر اکرم (ص) زنی بهترین است که هنگام خلوت کردن با همسرش ، شهوتش به هیجان آید و بدون هیچ شرمی آن را اظهار کند ، تا هم خود بهره بگیرد و هم شوهرش را تحریک و به هیجان آورد . ( صفحه 58 )

معجونی برای درمان سرد مزاجی زنان
برای تهیه این معجون مفرح به مقداری گل محمدی ، پودر قند و کمی گلاب نیاز دارید . اگر به گل تازه دسترسی دارید ، مقداری گل تازه بچینید و گلبرگ های آن را از غنچه جدا کنید و الا از گل خشک استفاده کنید . مقداری پودر قند را مانند لایه ای نازک ، داخل ظرف شیشه ای دهانه بزرگ بریزید و سپس یک لایه نازک گلبرگ را روی پودر قند قرار دهید و چند قاشق چای خوری گلاب روی آن بپاشید . این لایه ها را تا پر شدن ظرف ادامه دهید ، در ظرف را ببندید و به مدت سه هفته در جای مقابل نور آفتاب قرار دهید .
بعد از گذشت این زمان ، معجون آماده است و روزی 1 تا 2 قاشق مرباخوری ، 3 بار در روز و نیم ساعت بعد از غذا میل کنید . دارو را بعد از آماده شدن در ظرف در بسته ، دور از نور و در دمای 15 تا 30 درجه نگهدارید . این دارو بر طرف کننده سرد مزاجی بانوان ، تقویت کننده عمومی بدن و قوای جنسی ، آرام بخش اعصاب و روان و خواب ، تقویت کننده معده و روده ، ضد یبوست ، ضد اسپاسم ، بهبود عملکرد گوارش و کبد ، اشتها آور ، نشاط آور ، رفع کم خونی و افسردگی ، رفع بوی بد دهان و تقویت کننده پوست و برای درمان صرع مفید است . ( صفحه 78 )

انواع درمان ناتوانی جنسی
ناتوانی در انجام عملی لذت بخش و پر فایده که انسان همه گزینه ها را برای آن میخواهد از دیر زمان ذهن مردان را به خود مشغول ساخته و در پی درمان آن به هر کوی و برزنی سر زده و حتی شکایاتی از این قبیل را نزد پیامبران و ائمه (ع) نیز مطرح کرده است ، کتاب های دینی و روایی ما از این مقوله نیز بی نصیب نمانده و اطبای دین و دنیای بشریت هر کسی را به فراخور حالش به دوایی معرفی فرموده اند .
اما امروز و با پیشرفت لحظه ای در علم پزشکی و داروسازی به این مشکل توجه فوق العاده و راه های درمانی متعددی نیز برای آن پیدا شده است . ما به چند راه کم خطر آن اشاره میکنیم .
1 – مشاوره
2 – درمان هورمونی
3 – قرص یوهیمبین
4 – قرص سیلد نافلید ( ویاگرا )
5 – قرص زیر زبانی اپومورفین
6 – دستگاه واکیوم همراه
7 – تزریق آمپول داخل آلت
8 – جراحی عروقی ( صفحه 124 )
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما