loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نبرد بستان؛ مجموعه داستان های تصویری دفاع مقدس

روایت های تصویری دفاع مقدس

چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

معرفی کتاب

اگرچه کتاب های مصور از گذشته دور در تاریخ کتابت ایران وجود داشته است، اما شیوه نوین آن با نام «کیمک استریپ» در کشور ما همچنان تا حدی ناآشناست و شاید گرایشی تازه باشد.
اگر این نوع کتاب ها بتوانند به درستی فرهنگ والای حاکم بر دوران دفاع مقدس را به تصویر بکشند، افراد جامعه از سردرگمی هایی که کتاب های پرتعداد خارجی ایجاد می کنند، رهایی خواهند یافت.
کتاب های خارجی نه تنها هیچ وجه اشتراکی با فرهنگ ما ندارند، بلکه در بسیاری از مواقع برآنند که با ارزش های انسانی، باورها و رسوم صحیح ما ستیز کنند.
در جایی که فرهنگ ما، قهرمانان واقعی و در دسترسی همچون محمود کاوه ها و حسن باقری ها دارد، روا نیست که قهرمانان پوشالی و دروغینی چون بت من ها و مرد عنکبوتی ها، جایگزین الگوهای فرزندان ما باشند.
این مجموعه به روایت داستانی و مصور (کمیک استریپ) دفاع مقدس می پردازد.

در عملیات ثامن الائمه (ع) نیروهای ایرانی موفق شده اند جبهه شرقی رود کارون را پاکسازی کنند و ارتش عراق را بیرون برانند؛ اما همچنان بخش های مهمی در اشغال ارتش متجاوز عراق است. بخش های غربی رودخانه کارون، بستان، سوسنگرد و خرمشهر و همچنین منطقه غرب رودخانه کرخه هنوز در دست عراقی ها است. عملیات طریق القدس، در صورت پیروزی بخش بزرگی از زمین های اشغال شده را باز می گرداند...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما