loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زال و سیمرغ

بر اساس داستانی از شاهنامه فردوسی

1 (1)

ناشر موسسه فرهنگی هنری خراسان

نویسنده سید مصطفی حسینی

تصویرگر سید مصطفی حسینی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 50

چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

معرفی کتاب

اگرچه کتاب های مصور از گذشته دور در تاریخ کتابت ایران وجود داشته است، اما شیوه نوین آن با نام «کیمک استریپ» در کشور ما همچنان تا حدی ناآشناست و شاید گرایشی تازه باشد.
اگر این نوع کتاب ها بتوانند به درستی فرهنگ والای حاکم بر کشورمان را به تصویر بکشند، افراد جامعه از سردرگمی هایی که کتاب های پرتعداد خارجی ایجاد می کنند، رهایی خواهند یافت.
کتاب های خارجی نه تنها هیچ وجه اشتراکی با فرهنگ ما ندارند، بلکه در بسیاری از مواقع برآنند که با ارزش های انسانی، باورها و رسوم صحیح ما ستیز کنند.
این کتاب که به صورت کمیک استریپ تهیه شده، داستان زال و سیمرغ شاهنامه را روایت می کند.

«سام نریمان»، یکه پهلوان ایران است که شاد و سرمست از پیروزی های بسیار، از پیکار طولانی اش با دشمنان ایران زمین، به خانه بر می گردد تا با دیدن فرزندی که یزدان پاک، پس از سالیان دراز نصیب او کرده، شادکامی اش کامل شود. بی خبر از آنکه دشمنی بزرگتر در خانه اش انتظار او را می کشد. اهریمن برای سام داستانی بزرگ گسترده است! اما در میانه ی این پیکار بزرگ، خداوند، پرنده ای شگفت انگیز را به یاری فرزند سام می فرستد و به این گونه، اسطوره زال و سیمرغ آفریده می شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما