loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تربیت در مدرسه طبیعت - جلد دوم

اصول و مبانی مدیریت و برنامه ریزی و برگزاری اردو

چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

معرفی کتاب

متخصصان عرصه تعلیم و تربیت و بسیاری از صاحب نظران معتقدند که نتایج مطالعات و پژوهش های گسترده نشان می دهد، فعالیت های گروهی و خارج از فضای رسمی اماکن تعلیم و تربیت که در دامن طبیعت و آزاد و رها از آموزش های کلاسیک اجرا می شود، اثرات تربیتی عمیق و ارزشمندی در مخاطبین و متربیان دارد، به شرط آنکه با برنامه ای هدفمند و تحت نظارت مربیانی آگاه و بوسیله افرادی باتجربه و متعهد برنامه ریزی، اجرا و مدیریت شود.
بررسی های اجمالی نشان می دهد که در بیشتر کشورهای جهان از اینگونه برنامه ها بخصوص برگزاری اردوها در تربیت معنادار و مطابق خواستگاه نظامشان در جهت دادن نوجوانان و جوانان مملکت خود بسیار بهره برده اند.
این کتاب به مربیان پرورشی، مدیران مدارس، مسئولین فرهنگی مساجد، مربیان پیشاهنگی هلال احمر و مربیان و سرگروه های شجره طیبه صالحین کمک می کند که چگونه برای برگزاری یک اردو برنامه ریزی نمایند و به چه شکل و روشی آن را اجرا کنند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما