loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

یادگاران 30: کتاب علی محمودوند

ناشر روایت فتح

نویسنده افروز مهدیان

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 100

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 41397 10003022
5,500 4,950 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«یادگاران 30»، شامل 100 خاطره کوتاه از شهید علی محمودوند می باشد.

در یکی از خاطرات این کتاب می خوانیم:
سال 78، خیابان مولوی، دربه در دنبال یک جگرکی قدیمی می گشت. همهچیز عوض شده بود. از مغازه ها پرس وجو کرد. چند روزی رفت و آمد تا بالاخره پیدایش کرد. در خانه شان را زد. پیرمردجگر فروش آمد بیرون. علی خودش را معرفی کرد و پرسید «چهار سیخ جگر چقدر می شود؟» پیرمرد همین طور نگاهش می کرد. علی ادامه داد «بچه بودم، ابتدایی. شاید هم کمتر. آمدم جگرکی شما. چندسیخ جگر خوردم. پولش را ندادم و فرار کردم.» پیرمرد بهتش زده بود. گفت «خب.» علی کیف پولش را گرفت جلوی پیرمرد. سرش را انداخت پایین و گفت «حلال کنید. هرچقدر می خواهید بردارید.» پیرمرد یک دویست تومنی برداشت و گفت «نوش جانت پسرم. این را برمی دارم فقط برای یادگاری، تا یادم نرود حق دیگران را ضایع نکنم.» پول را گذاشت زیر شیشه میزش و زیر لب گفت «هنوز هم باورم نمی شود این همه دنبالم گشتی فقط برای همین؟».
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما