بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تاریخ انقلاب اسلامی - جلد دهم: رخدادهای فرهنگی (1) دهه اول انقلاب

.

ناشر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 272

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 42209 10003022
10,000 9,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انقلاب فرهنگی لازمه تداوم انقلاب اسلامی است، چراکه استقلال فرهنگی و فکری و روحی، شالوده استقلال در سایر حوزه ها، همچون اقتصاد و سیاست است و ماهیت انقلاب اسلامی نیز همین هویت فرهنگی است. اگرچه در ابتدا، انقلاب فرهنگی، فضا و حوزه دانشگاه ها را بیشتر متاثر ساخت لیکن با تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی، حوزه و حیطه فرهنگ کل جامعه در وظایف آن قرار گرفت.
تهلجم فرهنگی دشمن به عنوان ابزار کارآمد، آن هم بعد از انواع تهاجمات سیاسی و نظامی و اقتصادی، کاملا روشن ساخت که فرهنگ و هویت دینی ملت مهمترین اساس و زیرساخت تمامی موفقیت ها و مقاومت هاست و می بایست در این حوزه تلاشی جهادی و مستمر و هوشمندانه انجام شود. رخدادهای فرهنگی دهه اول انقلاب که در زمان زعامت و رهبری امام خمینی بوجود آمده است، دارای درسها و پندهای لازم برای عبرت آموزی و شناخت نقشه های دشمنان و دنباله های داخلی آنان است.

در دهمین جلد از مجموعه تاریخ انقلاب اسلامی، به این رخدادها در حد ضرورت پرداخته شده است. بخش بعدی رخدادهای فرهنگی مربوط به رخدادهای فرهنگی در دوره رهبری امام خامنه ای می باشد که در جلد های بعدی به چاپ خواهد رسید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط