بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ماهی که مهر را برد

ناشر : همای غدیر

نویسنده : اصغر آیتی | حسن محمودی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 158

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 42355 10003022
6,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب بررسی آسیب های مربوط به شبکه های ماهواره ای و راهکارهای در امان ماندن از این آسیب ها است. در این نوشتار به برخی از آفات مربوط به گرایش خانواده های ایرانی به ماهواره ها و شبکه های تلویزیونی غرب پرداخته شده و بروز انواع اختلافات خانوادگی مانند خیانت زن و مرد به یکدیگر، ترویج بی بند و باری در پسران و دختران ایرانی، گسترش طلاق، خشونت گرایی، ترویج شهوات جنسی، عدم تربیت صحیح فرزند، تأثیر منفی بر جامعه، ، ترویج تنبلی و تغییر سبک زندگی از زندگی اسلامی به زندگی غربی، از آفات و آسیب های این قبیل از شبکه های ماهواره ای عنوان شده است. نویسنده در ادامه به عوامل گرایش به ماهواره مانند: جوزدگی، چشم و هم چشمی، پر کردن اوقات فراغت، جلوگیری از حریص شدن فرزندان و دیدن شبکه های دینی اشاره نموده و راهکارهای در امان ماندن از خطرات دین شبکه های ماهواره ای را بیان نموده و خاطراتی تکان دهنده در این زمینه نقل نموده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط