loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اسلام و هیئت

ناشر بوستان کتاب قم

نویسنده سید هبه الدین شهرستانی

مترجم سید هادی خسروشاهی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 571

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 42421 10003022
75,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در قرآن و احادیث، مطالب گوناگونی درباره آسمان و زمین، ستارگان، خورشید و ماه و دیگر مسائل مربوط به «علم هیئت» آمده است. طرح همین موضوعات، باعث شده تا دانشمندان اسلامی درباره این موضوع بیندیشند و تفسیر خود را از آیات و روایات، متناسب با دست آوردهای علمی روز، ارائه کنند. یکی از این دانشمندان، علامه سید هبةالدین شهرستانی است که حدود صد سال پیش، در اثر حاضر، دیدگاه های خود را موشکافانه آورده است. این اثر در روزگار خود، سرشار از نکته های بدیع درباره علم هیئت بوده، از همین رو شگفتی همگان را برانگیخت و در کشورهای اسلامی با استقبال روبه رو شد و به زبان های مختلف ترجمه شد. اثر حاضر، ترجمه فارسی آن کتاب است که با قلمی روان توسط استاد سید هادی خسروشاهی صورت گرفته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما